Gazele Biznesu 2021

Gazele Biznesu 2021 przyznane. Ten prestiżowy ranking organizowany przez „Puls Biznesu” to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.

Na rynku szczecineckich firm liderem została firma Matdesign Marek Trościanko. Z pośród 4490 laureatów z całego kraju firma Matdesign zajęła 57 miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Dziennik „Puls Biznesu” organizuje Gazele Biznesu nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Tytuł kojarzy się z prestiżem i świetną rekomendacją mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać nagrodę firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.